Jak rezerwować zwiedzanie Torunia?

 
Zamówienia usług przewodnickich (po Toruniu i innych miastach okolic oraz po muzeach) oraz innych świadczeń, zarówno dla grup, jak i turystów indywidualnych przyjmujemy:
• pisemnie:
pocztą elektroniczną: biuro@przewodnicy.torun.pl
lub:
• w wyjątkowych okolicznościach telefonicznie (dotyczy tylko samej usługi przewodnickiej):
60 08 24 929
Każdorazowo wymagane jest podanie danych zamawiającego. Nie ma konieczności rezerwacji usługi przewodnickiej z dużym (kilkudniowym) wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczy to usługi polskojęzycznej.

Zamówienia pisemne zawsze przyjmujemy stosownym potwierdzeniem przyjęcia wysyłanym zamawiającemu, w którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z przewodnikiem, trasy i obiektów zwiedzania, rezerwacji i cennika.
Czasem, z uwagi na dużą liczbę zamówień, potwierdzenia mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem, jednak nie większym niż 3 dni.

Łącznie z rezerwacją usług przewodnickich przyjmujemy zgłoszenia na rezerwację wszelkich innych świadczeń (rezerwacje biletów wstępu, wyżywienia, noclegów, autokarów i in.).

Warunki rezerwacji wycieczek (dot. zarówno wycieczek grupowych, jak i indywidualnych) tutaj

 

Przewodnik po Bydgoszczy: Zwiedzanie z przewodnikiem

 
♦ Czas trwania: do 1,5 godz.
♦ Godzina rozpoczęcia: dowolna
♦ Dostępność: codziennie
♦ Wycieczka piesza
♦ Cena: >>>
♦ Warunki rezerwacji >>>
 
♦ Zwiedzając miasto na własną rękę trudno dostrzec jest miejsca, które są interesujące i mają ciekawą, a czasem niezwykłą historię. Nasza propozycja to dobry sposób na poznanie miasta, jego obiektów i historii. Dowiedzieć się będzie można m.in. jaki związek ma Bydgoszcz z Krzyżakami, dlaczego fara bydgoska powstała dopiero po II pokoju toruńskim, na czym polega jej znaczenie dla miasta, dlaczego zamek bydgoski był tylko raz zajęty przez Krzyżaków, także dlaczego Przechodzący przez rzekę nigdy do niej nie wpadnie i in. A przed zobaczeniem Wenecji może nawet uda się spotkać mistrza Twardowskiego...
 
♦ Dodatkowo na życzenie: obiad
♦ Zobacz inne propozycje tras >>>
 
Trasa obejmuje najważniejsze i najstarsze obiekty zabytkowe i historyczne Bydgoszczy (makieta gotyckiego dawnego zamku, spichrze, fara, Stary Rynek, pozostałości murów miejskich, Wyspa Młyńska).
 
i